Tijdens de herfstvakantie is er bij kinderclub Voltreffer weer van alles te beleven.
Kinderen van 4 tot en met 12 jaar zijn van harte welkom om samen te spelen, te knutselen en op zoek te gaan naar een bijzondere schat. Daarnaast wordt er geluisterd naar een mooi Bijbelverhaal.
De kinderclub wordt gehouden op maandag 12 en dinsdag 13 oktober van 10.00 tot 12.15 uur. Op woensdag 14 oktober kunnen kinderen van 13.00 tot 15.15 uur meedoen. De activiteiten vinden plaats bij Preathuy’s ’t Slot in Hoorn.
Tijdens de bijeenkomsten staat gezelligheid centraal en kunnen kinderen samen met anderen ontdekken waar de schat te vinden is. Met verschillende spelletjes, creatieve activiteiten en het Bijbelverhaal belooft het een afwisselend programma te worden.
Wie in de herfstvakantie zin heeft in een gezellige en actieve ochtend of middag, kan aansluiten bij kinderclub Voltreffer en samen op zoek gaan naar de schat.
Kinderclub Voltreffer, locatie Preathuy’s ’t Slot, Van Beijerenstraat 89 in Hoorn.