zaterdag 29 maart 2025

Met diverse vertegenwoordigers, activiteiten voor de kids én een heus prijzenfestijn met een Kraak de Kluis. Het lijkt wel feest!
Op de drempel van het nieuwe kampeerseizoen haalt de kampeergigant van West-Friesland alles uit de kast om de kampeerkriebels aan te wakkeren. Ontmoet Jasper van Crespo en zit er deze kampeervakantie bij als een koning, of slaap als een roosje dankzij passend advies van Dionne van het merk Human Comfort. Rob van Cadac staat midden in de winkel demonstraties te geven, prik gerust een vorkje mee! En laat je adviseren over de nieuwste collectie Carri en Citi Chefs. Want de keuze is reuze. Uiteraard nemen ze allemaal mooie acties mee!
Amara
Zaterdag kun je, tussen 10.00 en 16.00 uur, het atelier van Karsten Tenten bezoeken. Het is bijna magisch om te ontdekken hoe een rol katoen verwerkt wordt tot een kwaliteitstent. Gewoon in Zwaag! Onlangs nog rolde er een nieuwe tent uit dit atelier, de Karsten Amara. Een familietent voor 4 personen met een keur aan luifels. Natuurlijk staat hij in een handomdraai, zoals we van Karsten gewend zijn. Je ervaart een volledig ingericht exemplaar op de indoor camping bij de entree.
Klaar voor de start
Weet je nog niet precies met welk kampeermiddel je uit kamperen gaat dit jaar? Er zijn diverse experts aanwezig om je wegwijs te maken in het bos opdat je de bomen weer ziet. Op de 1e etage ontmoet je Arno en Ge van de stoere tenttrailers van Campooz. Ook de specialisten van Karsten nemen dit weekend alle tijd om je mee te nemen in de wereld van deze wereldberoemde tenten. Ben je meer een caravankampeerder? Profiteer tijdens de Grande Opening van 5 jaar lang gratis BOVAG onderhoudsbeurten t.w.v. 1475,- Daar kun je mee vooruit!
Kindervertier
Ook voor kinderen is er genoeg te beleven. Verdwaal op de indoor Karsten Camping met de letterspeurtocht, raad het woord en win een mooie prijs, laat jezelf schminken als tijger of vlinder, kleur een mooie kleurplaat in of spring een rondje op het springkussen. Intussen doen papa en mama in alle rust kampeerinspiratie op. Onderweg naar een zorgeloze zomer!
Kraak de Kluis!
Kadootje! Iedereen die 5 en 6 april meer dan 200,- besteedt mag proberen om de kluis te kraken. Een kluis die Karsten voor de gelegenheid vol heeft gezet met mooie kadobonnen. De hoofdprijzen zijn 2 kadobonnen van
€ 250.- Dat is niet mis! En die komen misschien nog wel heel goed van pas het komende jaar. De Grande Opening is op zaterdag 5 april van 09.00 tot 17.00 uur en zondag 6 april van 12.00 tot 17.00 uur. Je bent van harte welkom.
Karsten Travelstore, De Factorij 9 in Zwaag.