Oogwereld Hoorn viert haar 12,5-jarig jubileum
zaterdag 28 februari 2026

...uitgegroeid tot een vertrouwd en toonaangevend adres voor hoogwaardige oogzorg en onderscheidende monturen, midden in het hart van de stad.

De winkel werd 12,5 jaar geleden opgericht door Mariska Peters. Met een duidelijke visie en veel persoonlijke betrokkenheid bouwde zij samen met haar team van ervaren opticiens en optometristen aan een sterke reputatie in Hoorn en omgeving. Persoonlijke aandacht en vakmanschap van Mariska, Margreet, Sandra en Evelien staan daarbij centraal.

Oogwereld Hoorn staat bekend om haar uitgebreide expertise op het gebied van oogmetingen, oogziekten, droge ogen en contactlenzen. Daarnaast onderscheidt de winkel zich met een zorgvuldig samengestelde collectie monturen van internationale topmerken, waaronder Theo, Lindberg, Etnia Barcelona, Chopard, Gucci, Chloé en Tom Ford.

Het jubileum staat symbool voor 12,5 jaar vertrouwen van klanten en een sterke binding met de binnenstad van Hoorn. Oogwereld Hoorn kijkt met trots terug en met enthousiasme vooruit.


Oogwereld Hoorn, Kleine Noord 9 in Hoorn, Tel. 0229-271081, www.oogwereld.nl

Reacties