Vakmanschap en vernieuwing onder 1 dak
zaterdag 13 december 2025

...de huidige eigenaar Jeroen, die de zaak in 1999 samen met zijn vrouw Patty overnam. Dankzij zijn opleidingen tot horloge- en klokkenmaker én goud- en zilversmid kan hij, in overleg met de klant, vrijwel elk sieraad ontwerpen, herstellen of aanpassen.

Het moderne juweliersatelier, het modernste van West-Friesland, is de plek waar Jeroen klokken repareert, sieraden herstelt en nieuwe ontwerpen maakt met behulp van een lasergraveer- en lasersoldeermachine, waarmee uiterst precisiewerk mogelijk is.

Een bijzonder specialisme van Juwelier Wagenaar is het creëren van nieuwe sieraden uit ‘oud’ goud van de klant. Met behulp van een 3D-ontwerp wordt een uniek stuk vervaardigd, eventueel met verwerking van as voor een blijvende herinnering.

De winkel biedt een uitgebreide collectie horloges van merken als Seiko, Danish Design, Zinzi en Tommy Hilfiger, en sieraden van onder meer Zinzi, Yo Design, Rosa di Luca, Karma, Clic, Van Mispelaar, Daniel Vior en Rebel & Rose. Ook zijn er gouden en zilveren huismerkcollecties voor dames, heren en kinderen.
Voor bruidsparen is er momenteel een aantrekkelijke trouwringenactie: de herenring is gratis.

De overzichtelijke webshop is te vinden op www.juwelierwagenaar.nl. En vandaag, 14 december, valt de nieuwe Zinzi-folder bij iedereen op de mat. Juwelier Wagenaar heet iedereen van harte welkom in de winkel.

Juwelier Wagenaar – Poststraat 1, Obdam – Tel. 0226-451482.

Reacties